Jump to content

Guns N' Roses @ Arena Zagreb


Mango

Recommended Posts

GUNS N' ROSES - ARENA ZAGREB - 24.09.2010

Date: 24.09.2010

Venue: Arena Zagreb

Capacity: 20.000

Opening act(s): Wasted Generation, Danko Jones (source (croatian))

Arena_zagreb_3.jpg

slika-brojevi_sektora.jpg

ypy-arena-.jpg

Tickets: fan-pit, floor, seats, V.I.P.

Ticket Prices: Fan-pit: 47 € SOLD-OUT / Floor: 42 € / Seats: 42 € / V.I.P. Suites : 70 € SOLD OUT

Buy Tickets at: Eventim.hr

Promoter: Lupa Promotion

w5k-gnrfan.jpg

So, who's going to see this one live, except myself? :xmassrudolph: :D B)

Edited by Mango
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Awesome!!!! :) :)

well, a lot of my Croatian mates and I will have some kind of impromptu-pre-show meet n' drink ... if you'll see a bunch of fans around the entrance early in the morning... join in and grab a beer or two :xmasssanta::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

I too will be attending the show in Zagreb. Saw them in Budapest in 2006 and they were great although I was disappointed with the crowd. Hope the Croatian (and fans abroad) mofos will do better:)

inace, uvijek mi se nekako cini da ovdje gunsi bas i nisu toliko popularni, al ok, vidim da je loza rasprodana, kao i fan pit, al ipak jos cijele tribine i stajanje.... (s tim da koliko ja znam nema nikakve promocije, mislim da dobar dio ljudi uopce jos ne zna za koncert... metallicu su drzali na TV-u mjesec dana prije koncerta)

jel netko zna koliko jos ulaznica ima?

Edited by the rush
Link to comment
Share on other sites

pozdrav, the rush :beer:

ja nisam bio u budimpesti, imao sam plan posjetit Milano one godine, ali mi se sjebalo sve, i ostao doma :(

ja sam vidio negdje na forum.hr, kad je jedna cura preko Eventima (internet) trazila karte i rekla je, da je uzela 3 karte za stajanje i da je tad bilo jos 97 karti za stajanje samo. A to pre ... nekih 10, 12 dana.

Vjerujem da za tribine jos ima karti ... ali je zbilja cudno, da nema reklame nigdje :(

Ali fan-pit ti je nekih 2-3.000 ljudi... ako samo ovo bude, pa da oni odsviraju standardni 2+ satni koncert .... ja se necu zalit :xmasssanta:

Link to comment
Share on other sites

ja sam kupio 2 karte za fan pit tamo negdje 10ak dana nakon pocetka prodaje u onoj u Zagrebu u rockmark knjizari i tada mi je lik rekao da ima jos svuda karata osim da je gornja tribina rasprodana, ali od tada nisam nigdje procitao da je gornja tribina rasprodana (mozda samo on nije imao te ulaznice). al ako kazes da je jos prije 10ak dana bilo samo 97 mjesta za stajanje u zbilja velikoj zagreb areni (ne znam jel znas koliko je karata pusteno u prodaju? znam da je kapacitet 20 000, ali kad se oduzme bina, ali doda parket... vjerojatno negdje oko 15-16 000, mozda vise) onda ne sumnjam da ce bit popunjena dvorana.

ja osobno nisam cuo niti jednu reklamu niti vidio plakat za koncert, ali opet s druge strane, ako prodaja karata ide dobro, organizator nema potrebe bacati novce na promociju. sve cekam da ako im zadnji tjedan jos ostane ulaznica da ce stavit koju reklamu na tv par dana prije koncerta

a sto se tice ovog drugog, nadam se samo da se necemo osramotit ili napravit neko sranje:)

Edited by the rush
Link to comment
Share on other sites

a vidi, kako to imajo u Srbiji (koncert dan prije Zagrebačkog)

40710_152816901400431_143899365625518_519902_5252665_n.jpg

40783_152816778067110_143899365625518_519901_4857129_n.jpg

bilo bi jebeno, da bi i kod vas napravili tako nešto, sada svi mediji vade zapise o onom sranju iz Dubline, ali nisam siguran, da to moze pridodat kojeg covjeka vise u Areni... :)

Link to comment
Share on other sites

evo sad gledam na eventim.hr da su rasprodane donje tribine, fan pit i loze, a na gornjim tribinama je ostalo oko 300 ulaznica (dakle jos malo pa ce ostat jos samo parter), a za parter je tesko rec, al po mojoj okvirnoj racunici znaci da je vec do sada prodano vise od 12-13 000 ulaznica, al mozda nisam dobro racunao, mozda je vise mozda je manje

Link to comment
Share on other sites

pa ako je kapacitet cijele Arene oko 20.000 .... eto, za Prljavce je bilo prodanih 22.480 ulaznica ... pa recimo da Arena primi 20.000 ljudi. Ako odbijemo onaj dio tribina iza pozornice... recimo negdje oko 18.000 pa ako bi sada imao negdje spisak koliko drzi koja tribina, mogli bi racunat x_santa.gif

Link to comment
Share on other sites

da, ne znam u cemu je fora. ja sam kupio kartu u 6. mjesecu i kad sam pitao koje karte ima rekao mi je da ima fan pit, parter, loza i donja tribina, a da je gornja tribina rasprodana!? e sad tko tu koga...

ne znam mozda je stva tehnicke prirode, mozda je zajeb, a mozda je netko mijenjao ulaznice, pojma nemam....

ugl ako sad odes na eventim i kliknes na plan dvorane, tocno ces vidjet sjedala koja su zauzeta, a koja su slobodna.

u ovom trentku opet ima jos jedno mjesto na donjoj tribini, a jucer nije bilo tako da ocito ima neke manipulacije kao s gor spomenutim gornjim tribinama

donja tribina: 0

gornja tribina: 140

fan pit: 0

loza: 0

parter: ?

Edited by the rush
Link to comment
Share on other sites

Ako stavis ulaznicu(e) u kosaricu imas par dana vremena da ih kupiš,ak ne kupis onda ih vrate natrag u prodaju,Tako bi rekao da je slucaj u vezi donje tribine,ali za gornju nebi reko da je taj slucaj ipak ih je puno vise.A i nije malo cudno da bi se gornje tribine tako brzo rasprodale ili je to normalno,jer neznam nekako mi nema smisla.

Edited by danijel00
Link to comment
Share on other sites

da, ne znam u cemu je fora. ja sam kupio kartu u 6. mjesecu i kad sam pitao koje karte ima rekao mi je da ima fan pit, parter, loza i donja tribina, a da je gornja tribina rasprodana!? e sad tko tu koga...

ne znam mozda je stva tehnicke prirode, mozda je zajeb, a mozda je netko mijenjao ulaznice, pojma nemam....

ugl ako sad odes na eventim i kliknes na plan dvorane, tocno ces vidjet sjedala koja su zauzeta, a koja su slobodna.

u ovom trentku opet ima jos jedno mjesto na donjoj tribini, a jucer nije bilo tako da ocito ima neke manipulacije kao s gor spomenutim gornjim tribinama

donja tribina: 0

gornja tribina: 140

fan pit: 0

loza: 0

parter: ?

e sad tko tu toga. ovako je bilo do jucer

a danas je ovako:

donja tribina: 279

gornja tribina: 376

parter: ?

fan pit: 0

loza: 0

Edited by the rush
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...